Statement from the President

Шановні члени і друзі Товариства:

Я хочу подякувати Вам за обрання мене на голову цієї організації. Я відчуваю гордість слідувати за попередніми головуючими – Алексом Качмаром і Юрієм Олійником. Я обіцяю, що буду працювати якнайкраще, щоб наша українська громада процвітала.

В наступних зборах я маю надію обговорити більше про мої бачення і плани для товариства, але зараз я хочу представити кілька моїх думок:

Товариство потребує приміщення, щоб працювати, що включає утримання громадської бібліотеки. Дотепер документи і матеріали товариства зберігалися в домі голови. Настав час, щоб знайти приміщення і там же проводити збори. Я надіюся, що знайду приміщення, щоб не дорого коштувало.

Події товариства збільшити в числі і різноманітності. Я надіюся, що знайду можливість демонструвати кінофільми про Україну щонайменше 2 рази в рік. Я також планую популяризувати українські культурні та історичні події серед американської публіки, беручи участь у фестивалях, влаштовуючи виставки в публічних бібліотеках.

Збільшити вплив на молодь. Було б добре, щоб ми змогли організувати таку молодіжну організацію, як “Пласт” тут в Сакраменто. Звичайно, що ми будемо й надалі підтримувати нашу молодь в їхніх танцювальних та музичних гуртках.

Я буду потребувати Вашої допомоги і підтримки у всьому, що ми вирішимо робити. Прошу подумати, як Ви зможете бути задіяні у вище перечислених справах. Я надіюся, що ми зможемо почати працю над цими проектами, як також і над вже запланованими, такими, як День Української Незалежності та Новорічною Маланкою.

Давайте робити добрі справи для теперішньої нашої країни – США, і прославили країну наших батьків Україну.

З повагою, Д-р Люба Йова Президент Товариства Збереження Української Спадщини Північної Каліфорніі

 
 
 
 
Copyright © 2017 Ukrainian Heritage Club of Northern California. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.